REFERENCE

Co říkají klienti na naše plavecké kurzy

S plaváním u Vás jsem byla já i děti spokojeni. Lektorky příjemné, usměvavé a dobře, že i někdy přísné.
Petra H.
Náš Lukášek k Vám chodil na podzimní kurz plavání a rádi bychom pokračovali. Lukáškovi se plavání moc líbilo.
Lydie Š.
Vzhledem k tomu, že na hodinách nejsem, mohu za sebe hodnotit jen vnější organizaci před a po plavání :-). A ta je myslím bez problému. Náhradový systém funguje, dáváte nám vědět osobně v případě změny, časově nám hodiny vyhovují atd., nemám co vytknout. Adámek dělá větší pokroky než Andrejka, ale to záleží na jejich překonání strachu atd. A vzhledem k tomu, že Adámek a Andrejka jsou spokojeni a moc se do plavání těší, kroužek se nám velmi líbí a pokud máme možnost, doporučujeme dál.
Monika
Ve vašem plavání se mé dceři moc líbí. Myslím, že to vedete skvěle. Původně jsme chodili do jinam, ale tam to neměli tak zábavnou formou. Já osobně velice oceňuji slevu na další kurz v hodnotě omluvených hodin, protože je těžké si to vybrat již během probíhajícího kurzu( pondělky máme jiné kroužky). Jinak vám moc děkujeme za supr atmosféru, třeba jak jste byly jako čerti. Moc se to líbilo :).
Rychtárovi
Milý Hastrmánku, celý kolektive, touto zpětnou vazbou vám všem moc děkuji za to, že jste moji dceru naučili plavat, potápět, nebát se vody. Její nadšení z plavání neuvěřitelně vzrostlo a už si u mě vyprošuje další lekce. Myslím, že naše rodinné léto u vody tím získá na neuvěřitelné kvalitě. Já jako neplavec tím velmi trpím, takže mě to opravdu udivuje, co s dětmi dokážete a kam až se posunula tak nepopulární výuka, jakým plavání bylo. Jinak se těšíme na otevření dalšího kurzu a přihlásíme ji znovu. Věřím, že se příští rok osmělí i druhé moje dítko 🙂 děkuji vám, holky!
Vaše fanynka Kristina s rodinou
Chodila jsem s oběma mýma dvěma dětmi k Vám do plavání kojenců a pokročilých a byla jsem maximálně spokojena s Vaším přístupem. Jinak s Vaší práci jsem byla nadmíru spokojena a doporučovala jsem dál.
Gabriela
S kurzy plavání u Hastrmánku jsme velmi spokojeni. Líbí se mi návaznost kurzů, kde děti chodí do plavání od miminek až po školní věk. Do kurzu jsme začali chodit na podzim 2017 a v létě 2018 už Elenka sama - s páskem a korkovými návleky- plavala. Můžu jen doporučit!
Adéla
Chodili jsme plavat se synem na plavání batolat...bylo to skvělé, dělal velké pokroky, na vodu a hračky se těšil, lekce ho velmi bavily. Chodili bychom v stále, kdyby nebyl pořád nemocný...ale tak už to v životě chodí. Každopádně všem vřele doporučuji kurzy plavání právě v této plavecké škole pro lidský, vstřícný a hravý přístup v krásném prostředí Kravař.
Anna
Skvělé instruktorky,profesionální přístup,příjemné zázemí,pohodová atmosféra,k dětem a rodičům (k prarodičům,tetám a strejdům,prostě ke všem,kdo se přijde na své ratolesti podívat) přistupují velmi mile a přátelsky. Já s Nikim za to děkujeme. 🙂

Martina
Když se ohlédnu zpět za všemi lekcemi plavání, mohu hodnotit pouze pozitivně. Šatny byly vždy perfektně připraveny s ohledem na věk dětí, personál byl vždy velmi příjemný, usměvavý a hlavně s profesionálním přístupem. Každé lekce byly vedeny individuálně a hlavně vždy panovala velmi příjemná a pozitivní atmosféra. Terezo, vzhledem k tomu, že náš kurz jste vedla právě Vy, tak nemám co vytknout. Perfektní domluva, komunikace.. Ráda tedy Hastrmánka doporučím i dalším maminkám. Ještě jednou díky moc.
Eva
Moc šikovná a sympatická paní! Pomáhá mi (na má stará kolena) odhalovat chyby v plavání prsou. Moc děkuji za trpělvost Terezo. 🙂
Boris
Jednoznačně naučila mého syna milovat vodu a užívat si jí. A to mám pěkného lumpa. Zvládla ho s prehledem. Děkuju
Gabriela
S kurzy plavání u Hastrmánku jsme velmi spokojeni. Líbí se mi návaznost kurzů, kde děti chodí do plavání od miminek až po školní věk. Do kurzu jsme začali chodit na podzim 2017 a v létě 2018 už Elenka sama - s páskem a korkovými návleky- plavala. Můžu jen doporučit!
Adéla
Klukům se plavání u vás strašně moc líbí, což je zásluha vašeho týmu. Vedete lekce výborně a všichni mají moc hezký přístup k dětem, jste prostě skvělí. Moc děkuji a těšíme se na čtvrtek.
Barbora C.
Můžu doporučit,plavání bylo skvělé.Doufám že nám to vyjde i s malým.
Radka

VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ

Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni. 🙂

Buly Aréna - Aquapark Kravaře,  p.o.
Kostelní 2075/28B
747 21 Kravaře

info@hastrmanekplavani.cz